Обрати агрегатор страхових продуктів: рекомендації від спеціалістів

Страховий ринок нашої країни є сьогодні одним з найперспективніших. Існування у нас безвізу додало для українців дорогу у Європу і не лише. Хтось їде вивчати нові країни з туристичною метою, інші їдуть на роботу, хтось здобувати освіту. Перебувати захищеним в іншій країні дуже важливо для кожного, проте не варто нехтувати послугами страхових компаній, перебуваючи і в себе вдома. Страховий поліс сьогодні – обов’язкова грошова соломинка, яка чудово захищає від багаточисельних ризиків, що існують. Так, ви можете сьогодні без проблем Обрати агрегатор страхових продуктів, але слід спершу вивчити особливості всіх доступних варіантів.

Поліс страхування для туристів

Включити до полісу туристичного страхування можна різні ризики. Якість медичних послуг за кордоном висока, як і їх цінова політика. Придбавши страховку, ви отримуєте цілодобову підтримку у інформаційному супроводі від компанії-асистансу, безкоштовне лікування, а в разі потреби і безкоштовний переліт додому.

Медичне страхування

Якісні послуги медичних установ (виконання діагностики, лікування, медикаменти) доволі вартісні сьогодні і в нашій країні. Як показує практика, страховий поліс коштує набагато менше, ніж медична допомога, що безкоштовно надається особам із страховими полісами.

Страховий поліс для автомобілістів

Поліс для власників авто входить до числа першочергового страхування в Україні. Автоцивілка може відшкодувати збитки третім особам, що виникли у випадку ДТП. Сюди відносяться витрати на ремонт рухомого чи нерухомого майна (130 тис. грн), на лікування (260 тис. грн). Ступінь покриття по автоцивілці можна збільшити, доповнивши його ДЦВ.

Поліс страхування «Зелена карта»

При виїзді за кордон на особистому авто беззаперечним є купівля Green Card. Це поліс, який має таку ж силу, як автоцивілка, тільки за кордоном. Так як Green Card представляє собою поліс обов’язкового страхування, під час керування транспортним засобом в межах чужої країни водій зобов’язаний мати при собі чинний поліс.

Онлайн-страхування в розрізі переваг:

  • Важлива перевага – безпека. Електронний поліс дуже складно підробити, адже він фіксується в базі СК і зберігається там, поки це потрібно.
  • Готовий поліс відправлять на електронну пошту у форматі PDF, у разі потреби, його можливо роздрукувати.
  • Певні види страховок (ОСЦПВ) автоматично виводяться в додаток «Дія».
    Привабливі ціни страхування онлайн зумовлені завдяки відсутності потреби компаніям орендувати офіс.

Як купити страховий поліс?

Для швидкого оформлення страхового полісу на сьогоднішній день не обов’язково підшуковувати офіс бажаного страховика. Усе буде виконано в комфортних для вас умовах. Не треба нікуди їхати , всього кілька хвилин, і електронний документ вже буде на вашій електронній адресі.

Джерело: https://agent.insurs.online/

2023-07-05T22:37:24+00:00